O nas

Przedszkole Publiczne nr 11 ul. Młyńska 6 43-502 Czechowice-Dziedzice tel. (32) 215 27 65 Dyrektor Przedszkola: Mariola Pawełek
  Nasza misja Dzieci, podobnie jak dorośli, uczą się często na własnych błędach. Niech słowa Janusza Korczaka "Pozwólmy dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy" będą mottem naszych działań zarówno w domu, jak i w przedszkolu. Otoczmy je troską, miłością i poczuciem bezpieczeństwa w kształtowaniu ich osobowości, aby były wszechstronnie przygotowane do życia we współczesnym świecie. Aby w poczuciu własnej godności i wartości doskonaliły umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami, jakie stoją przed nimi.   Informacje dodatkowe Zajęcia dodatkowe, które są opłacane przez Rodziców, a które możemy zaproponować Państwa Pociechom, to między innymi: - rytmika - język angielski - wyjazdy na basen (starsze grupy, kilka razy do roku). Od kilku lat w naszym przedszkolu istnieją oddziały integracyjne, do których uczęszcza po 15-20 dzieci. W każdej grupie pracuje równolegle dwóch nauczycieli. Indywidualne zajęcia rewalidacyjne prowadzi mgr pedagogiki specjalnej oraz logopeda.